+38 (098) 750-35-35

+38 (093) 155-35-35

 


mii styl 1
0
грн. Products at cart Products x

 

ПРАВИЛА ПУБЛІКАЦІЇ ВІДГУКІВ!

Відгуки на товари, що залишаються відвідувачами сайту MII STYL.UA, незалежно від того, чи є Ваш відгук позитивним чи негативним допоможуть іншим Клієнтам у виборі відповідного товару.

Написання якісного відгуку після покупки допоможе зробити вибір товарів простішим та зручнішим.

Обґрунтування відгуку

Ваш відгук має бути обґрунтованим. Окрім Вашої особистої думки, нас цікавить оцінка характеристик чи функціональності окремого товару. Ми просимо оцінювати лише товари, з якими Ви особисто мали справу. Просимо уникати відгуків, що базуються лише на знімку або на описі продукту.

 

Чого ми не можемо публікувати?

  • нецензурну лексику
  • текстів ворожого стосовно іноземців змісту чи інших політично радикальних виразів
  • особистих даних, таких як номер телефону, адреса електронної пошти, URL
  • коментарів, що стосуються не нашого товару, а нашого сервісу. Безумовно, ми охоче читаємо коментарі, що стосуться нашого сервісу. 
  • посилань на інші джерела

Усі надіслані відгуки стають виключною власністю MII STYL.UA. Ми зберігаємо за собою право скорочувати або вносити зміни до тексту надісланих відгуків, якщо це не змінює їхнього змісту. Ми також залишаємо за собою право на видалення деяких відгуків, особливо якщо вони не відповідають вищезгаданим правилам. Надсилаючи свої відгуки, Ви надаєте нам виняткову ліцензію на їх використання, не обмежене ні часом, ні територією та гарантуєте, що ці відгуки не складені під впливом третіх осіб.

Ви не можете висувати юридичні претензії щодо виплати винагороди у будь-якій формі.